21.4,Začátek nečeho Jaredofilního

21. dubna 2011 v 13:35 | Anny |  Denně a s radostí


Tenhle blog už hybernuje v éteru moc dlouho na to, aby jsem si na něj ještě časem se špatným svědomím vzpomněla. Bohužel, nedávno mi ho strýček Google vyplivl při bezmyšlenkovitém klepání na klávesnici-a tu adresu napsanou tak nehorázně čitelně a viditelně na zářící obrazovce se nedalo ignorovat. Takže se stalo to, čeho jsem se obávala.
Z hlubin vzešlo nové monstrum, Anny-blogerka.
Než jsem mohla blog znovu přivést k životu, musela jsem udělat několik základních kroků. Za prvé-články. Musela jsem smazat všechny ty nehorázné slátaniny, kterými jsem chudáka bloga zavalila. Bylo docela zajímavé sledovat, co všechno se za ten rok změnilo. Musím říct, že k lepšímu. Například ještě minulý rok jsem poslouchala slaďoučky popovou rádoby rebelku Avril Lavigne (zvracejte bokem)-dnes jsem věrná jen mé velké úchylce, Sekunďákům a jejich bombasticky krutopřísně chameleonsky modrookému frontmanovi Jaredovi. Mimochodem, ten krásný černovlasý usměvavý člověk na obrázku nahoře je právě tím zmíněným modrookým Jaredem. Ano, každý máme své slabé stránky.

Další věc, která se musela změnit, byl layout, dáli se tomu tak vůbec říkat. Původní zmateně modrý jsem, jak vidíte, změnila za až neslušně jednoduchou,černočerněbílopuntíkovanou...věc. Na záhlaví jsem použila větu z té bezkonkurenčně nejzvláštnější a nejskutečnější písničky, která pro mě na světě zatím existuje, z Modern Myth.
Koupit pravdu a prodat lež, poslední chyba kterou uděláš než zemřeš...
Tak nezapoměň dnes večer dýchat, máš poslední šanci říct sbohem.

To je ono, pustťe si to.
Je to jedna z mých skutečně oblíbených písniček, snad kromě Hurricane ta vůbec nejoblíbenější. A tohle video je prostě neskutečně...neskutečné! By the way, mám ráda tohle Jaredovo černovlasé období.
So do not forget to breathe tonight....

Dobře, dobře, kde jsme to...aha.
Takže, když jsem nastavila záhlaví, chvíli jsem hloubala nad menu. Klasicky boční jsem zavrhla, protože mi přijde nepřehledné. Alternativou zůstávali Horní volitelný box a jeho bratříček Dolní volitelný box, ze kterých jsem nakonec z pochopitelných důvodů zvolila ten první.
Taky jsem se chvíli zabývala řešením "klikacích očí" (mimochodem Jaredových) za názvy rubrik.
Doufám že oceníte nespornou originalitu. (Ach, mé Ego plesá.)

Myslím, že to je vše co jsem chtěla říct...wtf, napsat.
Možná jen...
Tell me would you kill to save a life?
Tell me would you kill to prove you're right?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama